to już szczyt - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

to już szczyt 2011/06/01 06:27 #1

  • ania
  • ania Avatar Autor
  • Gość
nie wiem kto wpadł na tak chory pomysł,żeby zajęcia w mdk były odpłatne.byłam ostatnio świadkiem takiej rozmowy:''mamusiu musisz dać mi na TAJGE 5 zł bo od teraz musimy płacić za to ,że korzystamy z sali w mdk;u"".Czy ktoś mi to maże wytłumaczyć?Sama orientuję się o jakich zajęciach mowa i wiem że dużo dzieci na nie uczęszcza,prowadząca sama zapewnia stroje choreografie i bardzo sie stara a tu raptem ktoś się zorientował że na dzieciach też można zarobić.BRAWO!!!

Odp: to już szczyt 2011/06/02 13:49 #2

  • lex
  • lex Avatar Autor
  • Gość

ania napisał: nie wiem kto wpadł na tak chory pomysł,żeby zajęcia w mdk były odpłatne.byłam ostatnio świadkiem takiej rozmowy:''mamusiu musisz dać mi na TAJGE 5 zł bo od teraz musimy płacić za to ,że korzystamy z sali w mdk;u"".Czy ktoś mi to maże wytłumaczyć?Sama orientuję się o jakich zajęciach mowa i wiem że dużo dzieci na nie uczęszcza,prowadząca sama zapewnia stroje choreografie i bardzo sie stara a tu raptem ktoś się zorientował że na dzieciach też można zarobić.BRAWO!!!


Orneta pod rządami Popiela i Uzara schodzi na psy. To już koniec. Niedługo odbiorą nam prawa miejskie.

Odp: to już szczyt 2011/06/03 07:40 #3

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
NIE ORNETA TYLKO , TRZEBA ZMIENIC KADRE I TO SZYBKO W MDK NO MOZE POZA 2 OSOBAMI CZYLI PŁEC MĘSKA 2 PANIE NIBY OD WSZYSTKIEGO A TAK NAPRAWDE OD NICZEGO I SZERYF KTÓRY MYSLI WYŁACZNIE O SWOIM INTERESIE
REKLAMA

Odp: to już szczyt 2011/06/15 04:30 #4

  • Augustyna
  • Augustyna Avatar Autor
  • Gość
To nie tylko w MDK wprowadzono opłaty. Na Uniwersytecie.III wieku również.Kultura i nauka w Ornecie z tego wynika musi samofinansować się. Takich ''szczytów '' możemy spodziewać się więcej.Ciekawe ile i na co są przeznaczone kwoty z wynajmu OSZUSTOM sprzedającym art.poprawiające zdrowie. W MDK nie jeden emeryt został "naciągnięty" i oszukany na tych spotkaniach.
  • Strona:
  • 1