TARGOWISKO - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

TARGOWISKO 2014/11/13 11:45 #1

  • TARGOWISKO
  • TARGOWISKO Avatar Autor
  • Gość
Niech mi powie ktos jak mam zaparkowac we wtorek zeby zrobic zakupy na tarowisku i nie zalapac sie na mandat?
Sygnalizowalem to telefonicznie burmistrzowi a ten zaproponowal mi glosowanie na liste SLD bo ten proponuje likwidacje strazy miejskiej.
Arogancja burmistrza siega Himalajow!
Az tak jest pewny wygranej?

Odp: TARGOWISKO 2014/11/13 12:30 #2

  • Targowisko-odp.
  • Targowisko-odp. Avatar Autor
  • Gość
Najlepiej zaparkuj przy dawnych Inwalidach, jest dużo miejsca. A Burmistrzem się nie przejmuj, bo już zaczął pakować manatki przed niedzielną przegraną.

TARGOWISKO 2014/11/13 16:14 #3

  • pytanie za 100
  • pytanie za 100 Avatar Autor
  • Gość
Nie bądźmy bierni. Pokażmy swoją silę i zaangażowanie w kabinie wyborczej! Nasz głos zadecyduje na lata o jakości naszego życia. Czy zgodzimy się na dalsze zastraszanie czy wybierzemy władzę przyjazne mieszkańcom i turystom. Czy burmistrz który w rozmowie telefonicznej krzyczy na petenta i sugeruje mu głosowanie na SLD jest dobrym kandydatem na kolejną kadencję?
REKLAMA

TARGOWISKO 2014/11/13 16:25 #4

  • do TARGOWISKO
  • do TARGOWISKO Avatar Autor
  • Gość
Takie odpowiedzi Burmistrza słyszymy często.Jak nie umie poradzić sobie z problemem-postraszy innymi.

Na pytanie: Czy burmistrz który w rozmowie telefonicznej krzyczy na petenta i sugeruje mu głosowanie na SLD jest dobrym kandydatem na kolejną kadencję? odpowiedź może być tylko jedna NIE

TARGOWISKO 2014/11/22 21:37 #5

  • AgniechaKar
  • AgniechaKar Avatar
  • Gość

do TARGOWISKO napisał: Na pytanie: Czy burmistrz który w rozmowie telefonicznej krzyczy na petenta i sugeruje mu głosowanie na SLD jest dobrym kandydatem na kolejną kadencję? odpowiedź może być tylko jedna NIE


Przecież to jest paranoja. (Piszę o takim zachowaniu burmistrza). Jak można?

TARGOWISKO 2014/12/12 15:49 #6

  • mowed
  • mowed Avatar
  • Gość
Parkuj gdzieś dalej!

Odp: TARGOWISKO 2015/01/07 17:34 #7

  • mowed
  • mowed Avatar
  • Gość
Coraz gorzej jeżdzi się autami i nie mówię tu tylko o naszym miejście tylko ogólnie o miastach polskich...lepeij już chyba autobusem sie poruszać.
  • Strona:
  • 1