Kobieta Burmistrzem Ornety - Strona 25 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 00:54 #361

  • Tadeusz
  • Tadeusz Avatar Autor
  • Gość
Na mieście mówią, że ta Pani, co tak chce na burmistrza nie chce już dojeżdżać do pracy do Olsztyna i mąż wymyślił, że może i się uda!
Ludzie to są jakieś bardzo dziwne sprawy! Były I Sekretarz dostaje pracę od PO i jego żonka w Olsztynie.


Obecny szef orneckiego SLD dostaje pracę w Elblągu od PO.

Trochę wysiłku i wiadomo, o co tutaj poszło!

I tak dalej...podgrzewane termy w Lidzbarku itp......................


Nie marnujcie głosów idąc głosować!

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 10:20 #362

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
SLD i PO to jedna sitwa. Robią fundamenty pod koalicję.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 10:42 #363

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Tadeusz napisał: Na mieście mówią, że ta Pani, co tak chce na burmistrza nie chce już dojeżdżać do pracy do Olsztyna i mąż wymyślił, że może i się uda!
Ludzie to są jakieś bardzo dziwne sprawy! Były I Sekretarz dostaje pracę od PO i jego żonka w Olsztynie.


Obecny szef orneckiego SLD dostaje pracę w Elblągu od PO.

Trochę wysiłku i wiadomo, o co tutaj poszło!

I tak dalej...podgrzewane termy w Lidzbarku itp......................


Nie marnujcie głosów idąc głosować!


Puknij się w głowę a może rozum ci przybędzie co ma dojazd do Olsztyna z pracą burmistrza . Burmistrz też często musi wyjeżdżać. I tak Ołtuszewska zostanie burmistrzem czy tego chcesz czy nie.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 10:56 #364

  • Ola
  • Ola Avatar Autor
  • Gość
Bardzo w to wątpię

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 12:48 #365

  • zdziwiony
  • zdziwiony Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: . I tak Ołtuszewska zostanie burmistrzem czy tego chcesz czy nie.


A to w Ornecie są tacy którzy tego chcą?? ? Poza rodziną oczywiście.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 15:59 #366

  • ali
  • ali Avatar Autor
  • Gość

zdziwiony napisał:

Anonim napisał: . I tak Ołtuszewska zostanie burmistrzem czy tego chcesz czy nie.


A to w Ornecie są tacy którzy tego chcą?? ? Poza rodziną oczywiście.

Takich jest i to bardzo dużo !!!!!

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 17:45 #367

  • Gosiaczek
  • Gosiaczek Avatar Autor
  • Gość
Ja chcę żeby Marzena Ołtuszewską została burmistrzem Ornety. I moja rodzina też będzie na nią głosować. Na mieście mówią, że ona ma największe szanse. Wiszowaty i Popiel nie przejdą. I całe szczęście.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 18:00 #368

  • Bogdan Wiszowaty
  • Bogdan Wiszowaty Avatar
  • Gość

Załącznik B_Wiszowatyplakat.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 18:11 #369

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość

ali napisał:
Takich jest i to bardzo dużo !!!!!


To pewnie te same osoby które tak ochoczo poszły na referendum. Ja bym na nich nie liczył - jak ktos raz dał sie "zastraszyć"to i teraz pewnie inaczej zagłosuje niż obiecuje :) :)

Jednym słowem mieszkańcy Ornety mogą odetchnąć z ulgą.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 18:17 #370

  • kotka
  • kotka Avatar Autor
  • Gość
Jak patrzę na te zdjęcia, to mi niedobrze. Niedobrze mi od nadmiaru. Poczytać nie mogę tylko cały czas patrzę na tego jednego. Panie Bogdanie Wiszowaty Pan nie jest świętym obrazkiem żeby się wpatrywać w pana na okrągło. Nic treściwego pan nie wnosi tylko zmusza innych do oglądania siebie.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 19:01 #371

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość

kotka napisał: Jak patrzę na te zdjęcia, to mi niedobrze. Niedobrze mi od nadmiaru. Poczytać nie mogę tylko cały czas patrzę na tego jednego. Panie Bogdanie Wiszowaty Pan nie jest świętym obrazkiem żeby się wpatrywać w pana na okrągło. Nic treściwego pan nie wnosi tylko zmusza innych do oglądania siebie.


Pora przyzwyczajać się powoli. Przed nami jeszcze co najmniej 4 lata ogladania oblicza nowego burmistrza.

Z drugiej strony - co jest treściwego - w deklaracjach glosuje na najlepsza kandydatkę panią Marzenę O.? - to jest cała treść?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 19:07 #372

  • ali
  • ali Avatar Autor
  • Gość

wyborca napisał:

kotka napisał: Jak patrzę na te zdjęcia, to mi niedobrze. Niedobrze mi od nadmiaru. Poczytać nie mogę tylko cały czas patrzę na tego jednego. Panie Bogdanie Wiszowaty Pan nie jest świętym obrazkiem żeby się wpatrywać w pana na okrągło. Nic treściwego pan nie wnosi tylko zmusza innych do oglądania siebie.


Pora przyzwyczajać się powoli. Przed nami jeszcze co najmniej 4 lata ogladania oblicza nowego burmistrza.

Z drugiej strony - co jest treściwego - w deklaracjach glosuje na najlepsza kandydatkę panią Marzenę O.? - to jest cała treść?
Co jest treściwego w deklaracjach Pana Wiszowatego- Jego zdjęcie to jest cała treść??

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 19:51 #373

  • OLA
  • OLA Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: Pani Ołtuszewska rzeczywiście jest najlepszą kandydatką spośród wszystkich innych. Tak uważamy z całą rodziną z Ornety i Henrykowa. Pani Marzeno O. ma pani nasze głosy. :kiss:

czyżby rodzina Pana Leonarda??? a jestem obiektywna bo kto by nie został to a i tak będę tylko szarym człowiekiem, a Pani Marzena przed kampanią wywarła na mnie nie miłe wrażenie, .. gburowata Pani co to nie ona. Szans brak!!!J Co ona w swoich gazetkach pokazuje??? Żal!!! Takie same poruszenie było przed referendum i co wyszło? a no tak Popiel zastraszył ha ha... okłamujecie sami siebie!!!
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 20:07 #374

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Gdzie wam do naszego burmistrza nieudacznicy? Już przebieracie nóżkami do korytka :) Niedoczekanie wasze
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/25 20:09 #375

  • Pigwa
  • Pigwa Avatar Autor
  • Gość
Ola! Nie wiem czy rzeczywiście widziałaś kogoś gburowatego (czytaj odbicie własne w lustrze) czy najzwyczajniej w świecie kłamiesz.

Otoczenie pewnego pana x wymyśla co raz to głupsze hasła z myślą że mieszkańcy będą go traktować jako zbawcę. I stąd te wpisy pod mało sprytnymi kryptonimami. Ale niestety Wasza porażka zbliża się wielkimi krokami. Już puka do waszych drzwi.

OŁTUSZEWSKA BĘDZIE BURMISTRZEM ORNETY. AMEN